www.majerovka.cz

Poradna

Mgr. Hana Zimmerhaklová Ph.D. vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. Absolvovala akreditovaný kurz MŠMT Poradce pro výživu u společnosti Mahra s.r.o.
Razí zdravý způsob hubnutí. To znamená, že klientovi nedoporučuje „zázračné“ diety, ale vede ho ke změně přístupu ke stravování, tak aby došlo k redukci váhy a zároveň hubnutí bylo příjemné a zdravé a nebylo doprovázené jo-jo efektem. Klient/ka by se měl/a stát spolupracovníkem/nicí – bez vlastní iniciativy a vůle nemůže být výsledek stoprocentní. Teprve pak je možné přislíbit požadovaný výsledek, a to nejen ztrátu přebytečné váhy ale i nový pohled na životní styl a radost z této změny.

Nabídka služeb

Konzultování současného jídelníčku a doporučení změn – 350 Kč (další konzultace – 200 Kč)
Podrobný rozbor jídelníčku v souvislosti s přesnými údaji o klientovi a výživový plán – 1200 Kč (každá následující konzultace – 300 Kč)
(tento typ konzultace doporučuji zejména těm, kteří mají s přibýváním na váze dlouhodobější problém a již se snažili zhubnout)

Pro oba typy konzultace je potřeba, aby klienti před konzultací poskytli záznam svého týdenního jídelníčku a vyplněný dotazník. Podrobnosti o záznamu jídelníčku a dotazníku vám sdělíme při sjednání termínu konzultace na tel. čísle 777256678 nebo emailu: hzimmerhaklova@seznam.cz

< Zpět